Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Alanya Lavabo Açma Mgs Yapı

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Lavabo Açma Yöntemleri / Alanya Lavabo Açma Mgs Yapı
Sevdiklerinizle Paylaşın

Lavabom Tıkandı Ne Yapmalıyım

 

            Mgs Yapı Güvencesi ile Lavabo Tıkanıklık Açma. Atılan yağların donması, artıkların birikmesi ya da inşaattan kalan harç gibi maddelerden dolayı lavabo boruları zaman içinde tıkanır. Lavabo tıkanıklığı sorunu yaşayanlar karbonat, sirke veya kimyasal açıcıları kullanarak bu sorunlarını gidermeye çalışırlar. Unutulmamalıdır ki lavabo açmak için üretilen kimyasallar borularda erimeye sebep olduğundan daha büyük sorunlara yol açabilmektedirler. Tıkanan giderler lavabonun kullanımını imkânsız hale getirdiği gibi ortama rahatsız edici bir koku yayılmasına neden olur.

 

 Gider Tıkanmasının Nedenleri Nedir

 

            Giderlerde meydana gelen tıkanmalar çok farklı sebeplerden oluşmuş olabilir. Mutfaklarda kullanılan lavabolardan atılan yağların donması bir süre sonra borularda birikerek tıkanıklık oluşturabilir. Yemek artıkları ise belirli bir bölgede birikebilir. Banyo giderlerinde en sık karşılaşan durum ise saçlardan olmaktadır. Bütün bunlara dikkat etmenize rağmen atık su sisteminin yanlış döşenmesi tıkanıklığın başka bir sebebidir. İnşaat sırasında harç ve yapı malzemelerinden arda kalan atıklar da lavabolar için sorun oluşturmaktadır.

 

 Kırmadan Lavabo Açma

 

            Alanya lavabo açma hizmetimiz ile borularda meydana gelen tıkanıklar kameralı sistem ile tespit edilir. Tıkanıklık tespit edildikten sonra en doğru yöntem seçilerek kanal açma makinesi ile sorununuz giderilir. Tıkanıklık giderildikten sonra emin olmak adına tekrar görüntüleme isteyebilirsiniz.

 

 Neden Kameralı Sistem

 

            Kameralı sistemler sorunun tam olarak nerede olduğunu belirler. Böylece ekstra zaman ve iş gücü gerektirmez. Alanya lavabo tıkanıklığı açma ile kırıp dökmeye gerek kalmadan lavabolarınız ilk günkü akış hızına ulaşır. Bu yöntem ile mutfak, banyo, küvet ve tuvalet tıkanıkları rahatlıkla giderilmektedir. İlerleyen zamanlarda sorunun tekrarlanma ihtimali azalır.

 

 Kimyasalların Zararları

 

            Lavabo tıkanıklıklarında çoğu kişinin aklına ilk olarak marketlerde ve nalburlarda satılan kimyasal maddeleri kullanmak gelir. Bu maddeler geçici çözüm sağlaması bir yana sık kullanıldıklarında bütün gider sisteminin erimesine neden olmaktadır. Ayrıca kullanım sırasında ister istemez ortaya çıkan gazları solumak da sağlık açısından zararlıdır. Çoğu kişi de bu maddeleri bilinçsizce kullanmaktadır. Alanya mutfak gideri açma yöntemi sizi ve ailenizi olası zehirleme ihtimallerinden korur. Tekrarlayan ve kendi başınıza çözüm bulamadığınız lavabo tıkanıklıklarının çözümünde firmamız en yeni teknolojileri kullanarak sizlere hizmet vermektedir.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...