Çağrı Merkezi / (0555) 009 07 07

Çağrı Merkezi / (0242) 255 01 07

Alanya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır? / Alanya Lavabo Tıkanıklığı Açma
Sevdiklerinizle Paylaşın

Lavabo Tıkanıklık Açma Yöntemleri

 

           Alanya lavabo tıkanıklık açma. Evlerde ya da iş yerlerinde tıkanmış lavabolar adeta bir kabus gibidir. Lavabo tıkanıklığı sorunu çok sık karşılaşılan sorunlar arasında yer almaktadır. Evde tamirat işlerine eli yatkın olan birisi varsa eğer çok şanslısınızdır. Bazı pratik yöntemlerin kullanılması sonucunda lavabonuzu kendinizde kolayca açabilirsiniz. Lavabo açma konusunda uygulanabilen pratik yöntemler aşağıda yer almaktadır.

 

 - Pompa Kullanımı

 

            Klasik yöntemler arasında yer alan pompa lavaboların açılması konusunda etkili olmaktadır. Pompa yardımı ile 8-10 defa güçlü olarak lavabo deliğine bastırdığınızda tıkanıklığın giderilmesi konusunda başarılı olabilirsiniz.

 

 - Karbonat ve Sirke Kullanımı

 

            Karbonatın mucizevi etkileri arasında lavabo açma özelliği de bulunmaktadır. Bir su bardağı karbonat ve bir su bardağı sirkeyi lavabonun deliğine dökerek beklediğinizde açılma işleminin gerçekleştiğini görmek mümkündür. Ayrıca bu işlemin ardından 1 litre kaynar suyu dökerek etkili sonuç almak da mümkündür.

 

 - Elbise Askısı Kullanımı

 

            Metal askıyı düzleştirerek spiral tel haline getirebilirsiniz. Lavabo süzgecini vidadan ayırarak teli lavabo deliğinden içeriye doğru sokmalısınız. Tıkanmaya sebebiyet veren maddeleri bu sayede temizleyebilirsiniz.

 

 - Tesisatçı Çağırma

 

            En etkili ve en pratik yöntemler arasında konusunda uzman tesisatçı çağırmadır. Üstelik her alanda yaşanan tıkanıkların açılmasında başarılı olan tesisatçılar logar açma konusunda da etkili çözümler üretmektedir. Lavaboların tıkanıklığının açılmasında kırma, kesme, dökme yapmadan kısa süre içinde çalışmalarını yapmaktadırlar. Uygun fiyatlar ile yaptırabileceğiniz lavabo açma işleminin ardından uzun süre tesisat borularınızı kullanabilirsiniz.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...