Çağrı Merkezi / (0545) 579 0707

Bize Yazın / mgsyapi07@hotmail.com

Avsallar Kanal Açma

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Kanal Açma / Avsallar Kanal Açma
Sevdiklerinizle Paylaşın

Avsallar Kanal ve Kanalizasyon Nasıl Tıkanır

 

            Bir şehrin yaşanabilir olmasının en önemli kriterlerinden birisi sağlıklı ve sürdürülebilir bir altyapı sisteminin olmasıdır. Yaşanan doğa olayları, hava şartları, şiddetli yağmur, kar gibi yağış olayları sonrasında yetersiz altyapı hayatın oldukça zor ve çekilmez bir hale gelmesine sebep olmaktadır. Altyapı sisteminde önemli bir yer teşkil eden kanal ve kanalizasyon sistemleri boruların yardımıyla atık ve kirli suların dışarıya aktarılması sistemidir.

 

 Bilinçsiz Kullanım Kanal ve Kanalizasyon Giderini Tıkar

 

            Nüfus artışı ve binaların çoğalması neticesinde kanalizasyon tıkanıklığı sık rastlanan olaylar arasındadır. Yaşanan her türlü doğa olayı, çevremizi temiz tutmamaktan kaynaklanan durumlar ve bilinçsiz kullanım kanalizasyon giderlerinin tıkanmasına sebebiyet vermektedir. Özellikle tuvalet kullanımında katı ve doğada kaybolmayan ıslak mendil, çöp gibi birçok malzemenin tuvalet giderlerine atılması neticesinde bu süreç hızlanmaktadır. Ayrıca binaların ilk yapım aşamasında ve eskiyen binaların yenilenmesi ve tadilatı sürecinde oluşan kum, harç gibi inşaat atıklarının temizlenmemesi neticesinde tıkanıklık meydana gelmektedir.

 

 Binalarda Tıkanıklık Bina Sakinlerinin Ortak Sorumluluğu

 

            Ana borularda oluşan tıkanıklık belediye ve sular idaresi ekipleri tarafından giderilmektedir. Fakat binalarda oluşan tıkanıklık bina sakinlerinin ortak sorumluluğundadır. Umursamaz davranıp tıkanıklığın giderilmemesi neticesinde ise hem kullanım zorlaşır hem de yayılan kötü kokular neticesinde antihijyenik bir durum oluşarak sağlık problemleri ortaya çıkar. Bu yüzden her türlü tıkanıklık giderilmesi işleminde yardımınıza koşan Avsallar kanal açma kanalizasyon sistemlerini sahip olduğu teknolojik altyapı ile kolaylıkla temizlemekte ve tıkanıklığı gidermektedir.

 

 Yeni Açma Teknolojisi İle Kolay Çözüm

 

            Geçmişte kanal ve kanalizasyon gideri açma oldukça zahmetli ve meşakkatli bir işlemdi. Kazma ve kırma işlemi olmadan gerçekleştirilemeyen bu işlem, hem maliyetli hem de çevreyi rahatsız edici bir etkiye sahipti. Teknolojik çözümlerin pratiğe aktarılması neticesinde bu sorun ortadan kalktı. Avsallar kanal temizleme işlemlerini MGS Yapı olarak yerine getirmekteyiz. Sahip olduğumuz yüksek teknoloji ürünü sistemler sayesine kanalizasyon çevresini tahrip etmeden mikro kameralar yardımıyla hangi boruda ya da borunun hangi bölümünde tıkanıklık olduğu kolayca tespit edilerek işlem gerçekleştirilir ve maliyet-etkin bir çözüm sunulmuş olur. Sıkı bir eğitimden geçirilen operatörlerimiz Avsallar kanal tıkanıklığı açma işlemlerinde oldukça kalıcı çözümler sunan bir hizmet sunmaktadır. www.alanyatikanikacma.com sitesi üzerinden firmamızla ilgili gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...
  • OKUL >
  • DERS KİTAPLARI
  • ZİYARETÇİ DEFTERİ