Çağrı Merkezi / (0545) 579 0707

Bize Yazın / mgsyapi07@hotmail.com

Alanya Klozet Tıkanık Açma

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Klozet Açma / Alanya Klozet Tıkanık Açma
Sevdiklerinizle Paylaşın

Alanya Klozet Tıkanıklığı Nedenleri Ve Çözümleri

 

            Klozet tıkanıklığı nedenleri ve çözümleri olarak sayılabilecek olanlar aslında yine kullanıcı hatalarından oluşan sebepler olmaktadır. Bunun çözümü de yine kullanıcıların çabaları ile çözülebilecektir. Fakat bu çözüm biraz uğraşı gerektireceğinden bu işte uzman Alanya Klozet açma ekibinin yapması daha uygun olacaktır. Çünkü kullanıcı çözümleri pratik işlemler olmakta ve geçici çözümlerden ibaret olmaktadır.

 

 Klozet Tıkanıklığı Sebepleri Nelerdir?

 

            Klozette sürekli kullanılan tuvalet kâğıtlarının erimeye karşı dayanıklı yapıda olanlarının Klozet tesisatına atılması sonucu su ile buluşmasında şişme oluşarak tıkanıklık meydana getirmektedir. Aynı zamanda diğer katı maddelerinde durduğu noktada biriktirerek daha ileri seviyede tıkanıklıklar oluşturmaktadır.

 

 - Klozet tesisatına bağlı lavabolardan atılan saçlar ve kıllar en küçük pürüzlü bölgeye takılarak diğer geçmekte olan katı maddelere set oluşturarak tıkanıklık meydana getirmektedir.

 -Islak mendiller ve bez türü maddelerin bu tesisata atılması sonucu tıkmalar oluşmaktadır.

 - Klozet gider tesisatının eğiminin akış yönünde uygun yapılmaması da tıkanıklığa sebep olan faktörlerdendir.

 -Zemin temizliklerinde kopan dolgu malzemeleri tuvaletlerde tıkanma oluşturmaktadır.

 -Tesisat üzerine uygulanan baskılar sonucu tesisatta sıkışma ve daralmalardan oluşan tıkanıklıklar Alanya Klozet tıkanıklığı açma ekiplerinde tespit edilen hususlardan bazıları olmaktadır.

 

Klozet Tıkanıklığı Giderme Yolları Nelerdir?

 

            Klozet tıkanıklığı giderme yolları nelerdir? Bu hususta öncelikle kullanıcılara büyük görevler düşmektedir. Bunun için

 

 -Tıkanıklığın oluştuğu hissedildiği anda kullanıma ara verilmelidir.

 -Bunun için katı maddelerden uzak durularak bol su ile tıkanıklık çözümlenmeye çalışılmalıdır.

 -Şampuan kullanımı ile açma yöntemi olan deliğe dökülecek şampuanın üzerine sıcak su -dökerek tıkanıklık giderme denemesi yapılabilir.

 - Klozet deliğinden kısa çubuk uzatılarak baskı uygulanmadan tıkanıklık yakındaysa katı maddeler dışarı atılabilir.

 -Bunun yanında konusunda uzman kadrosuyla daima en modern araçlar ile Klozet tıkanıklığına müdahale eden Alanya Klozet tıkanıklığı firması MGS YAPI elemanlarına danışılmalıdır.

 

            Klozet tıkanıklığı konusunda kullanılan kameralı görüntü elde etme cihazları el değmeden ve kırmadan tıkanıklığı en kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Öncelikle Klozet tesisatına gönderilen kamera sayesinde tıkanıklığın sebebi görüntü eşliğinde tespit edilmektedir.

 Bu işlem sonrasında tıkanıklığın oluştuğu noktaya doğrudan müdahale edilerek sorun kolaylıkla çözülmektedir. Bu işlemlerin nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde https://www.alanyatikanikacma.com/ web sitesi sayfalarında açıklanmaktadır. Buradan gerekli başvuruları yaparak konu hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...
  • OKUL >
  • DERS KİTAPLARI
  • ZİYARETÇİ DEFTERİ